mech_plaski_ciemny_Greendecor_1
mech_plaski_ciemny_Greendecor_6
mech_plaski_ciemny_Greendecor_5
mech_plaski_ciemny_Greendecor_4
SKU: 10-1-1-1-1-1-2 Availability: not in Stock

Mech płaski ciemna zieleń – 200 g

145,00 

JAKOŚĆ: premium

KOLOR: ciepła ciemna zieleń

STRUKTURA: zwarta (płaty) w formie gęstych kępek

StumbleUponEmail

Opis

INFORMACJA O PRODUKCIE: luźne kępki naturalnego, leśnego mchu o zwartej strukturze przypominającej trawę. Mech płaski, zwany również trawiastym, pozyskujemy z legalnych plantacji położonych we Francji. Naturalny i świeży wygląd mchu uzyskano dzięki procesowi stabilizacji. Wybarwianie w 100% naturalnymi barwnikami.

KOLOR: odcień ciepłej ciemnej zieleni

FORMAT OPAKOWANIA: 40 cm x 20 x 10 cm (w kartonie dwie warstwy mchu)

WAGA: 200 g pozwala na pokrycie 0,2 m² powierzchni

PRZEZNACZENIE: tylko do wnętrz

WILGOTNOŚĆ POWIETRZA: 40 % ~ 70 %

ZWROT: 14 dni na odstąpienie do umowy

GWARANCJA: 12 miesięcy

CZAS REALIZACJI: w wypadku braku produktu w sklepie czas oczekiwania wynosi 10 dni od daty zakupu

PIELĘGNACJA: mech płaski to w 100% naturalny materiał pochodzący z lasów Prowansji. Zbierany jest ręcznie, następnie selekcjonowany i poddawany procesowi stabilizacji. Dzięki temu zachowuje swój naturalny wygląd, świeżość i strukturę. Stabilizacja sprawia, że mech nie pleśnieje i nie staje się siedliskiem insektów czy np. grzybów. W sensie biologicznym mech stabilizowany to  ‘zahibernowany’ materiał. Nie rośnie i nie wymaga nawadniania. Dla zachowania trwałości, produkty pokryte mchem, powinny być montowane z dala od bezpośrednich źródeł ciepła (np. grzejników, kominka, itp.) oraz poza bezpośrednim operowaniem promieni UV. W okresie grzewczym, gdy w pomieszczeniach powietrze zwykle się wysusza, zalecamy stosowanie nawilżacza powietrza lub zraszanie mgłą wodną sąsiedztwa mchu (*)

(*) nie należy opryskiwać mchu bezpośrednio! Nie ma takiej potrzeby. Warto natomiast by woda używana do spryskiwania była odkamieniona. Zachowanie podanych warunków użytkowania pozwoli cieszyć się Państwu naturalnym pięknem mchu przez długi czas.

 

 

Informacje dodatkowe

Waga 02 kg
Wymiary 40 × 20 × 10 cm