mech_poduszkowy_karton
mech_wypukły_karton
mech_poduszkowy_luz
SKU: 10-1-1-1-1-1-2-3-1 Availability: not in Stock

Mech poduszkowy jasna zieleń – 1,1 kg

430,50 

JAKOŚĆ: premium

KOLOR: ciepła jasna zieleń

STRUKTURA: zwarta w formie poduszek

StumbleUponEmail

Opis

INFORMACJA O PRODUKCIE: poduszki naturalnego, leśnego mchu o zwartej strukturze. Mech wypukły, zwany również mchem poduszkowym pozyskujemy z legalnych plantacji położonych we Francji. Naturalny i świeży wygląd mchu uzyskano dzięki procesowi stabilizacji. Wybarwianie w 100% naturalnymi barwnikami.

KOLOR: odcień ciepłej jasnej zieleni

FORMAT OPAKOWANIA: 59 cm x 59 x 9 cm (w kartonie około cztery warstwy mchu)

WAGA: 1,1 kg pozwala na pokrycie około 0,65 m² powierzchni

PRZEZNACZENIE: tylko do wnętrz

WILGOTNOŚĆ POWIETRZA: 40 % ~ 70 %

ZWROT: 14 dni na odstąpienie do umowy

GWARANCJA: 12 miesięcy

CZAS REALIZACJI: w wypadku braku produktu w sklepie czas oczekiwania wynosi 14 dni od daty zakupu

PIELĘGNACJA: mech poduszkowy to w 100% naturalny materiał pochodzący z lasów Prowansji. Zbierany jest ręcznie, następnie selekcjonowany i poddawany procesowi stabilizacji. Dzięki temu zachowuje swój naturalny wygląd, świeżość i strukturę. Stabilizacja sprawia, że mech nie pleśnieje i nie staje się siedliskiem insektów czy np. grzybów. W sensie biologicznym stabilizowany mech wypukły to  ‘zahibernowany’ materiał. Nie rośnie i nie wymaga nawadniania. Dla zachowania trwałości, produkty pokryte mchem, powinny być montowane z dala od bezpośrednich źródeł ciepła (np. grzejników, kominka, itp.) oraz poza bezpośrednim operowaniem promieni UV. W okresie grzewczym, gdy w pomieszczeniach powietrze zwykle się wysusza, zalecamy stosowanie nawilżacza powietrza lub zraszanie mgłą wodną sąsiedztwa mchu (*)

(*) nie należy opryskiwać mchu bezpośrednio! Nie ma takiej potrzeby. Warto natomiast by woda używana do spryskiwania była odkamieniona. Zachowanie podanych warunków użytkowania pozwoli cieszyć się Państwu naturalnym pięknem mchu przez długi czas.

 

 

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Wymiary 59 × 59 × 9 cm