O nas

O nas

100% natury, 0% pielęgnacji

O nas

Specjalizujemy się w wykonywaniu roślinnych ścian zielonych przeznaczonych do aranżacji wnętrz. Stosowana technologia pozwala na instalację zielonych kompozycji w pozycji pionowej, dzięki czemu możemy przeobrazić każdą ścianę w piękną i niezwykłą “oazę zieleni”. Do ich tworzenia wykorzystujemy kilka typów roślinności. Zespół projektantów i florystów wytwarza ściany zielone w systemie manufakturowym. Dzięki temu powstają naprawdę niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju “zielone dzieła sztuki”. Nasze ściany zielone ze stabilizowanych porostów i roślin nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji czy podlewania
Po prostu są bezobsługowe. Nie potrzebują również światła dziennego. By cieszyć się ich wieloletnią żywotnością wystarczy zapewnić w pomieszczeniu wilgotność powietrza na poziomie ok. 40%. To również optymalna wartość dla ludzi. Zatem utrzymując odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu z “zieloną oazą” równocześnie zadbamy o własne zdrowie. Jeśli poziom wilgotności spadnie, wówczas wystarczy zastosować zwykły nawilżacz powietrza. Prawda, że proste?

Nasze ogrody wertykalne mocujemy w systemie modułowym lub w dowolnie zaaranżowanej formie. Dzięki temu możemy je instalować w przeróżnych konfiguracjach i na każdej powierzchni. Ściany zielone znakomicie ożywiają i ocieplają wnętrza bez utraty przestrzeni użytkowej. Stanowią również żywą termoizolację działającą niczym naturalny filtr powietrza wchłaniający zanieczyszczenia z otoczenia. Są idealną barierą dźwięku zapewniającą niezwykle skuteczne wytłumianie hałasu. Są także niepalne.

Ściany zielone mają zastosowanie w biurowcach, w siedzibach firm, w instytucjach, bankach, hotelach, restauracjach, gabinetach lekarskich, aptekach, kancelariach prawnych, rezydencjach, apartamentach, loftach, kawiarniach, restauracjach, gabinetach SPA czy na stoiskach  targowych lub ekspozycyjnych. Szczególnie okazale prezentują się w pokojach kąpielowych, na krytych basenach czy w salonach SPA. 

Cena za 1 m²

chrobotek reniferowy od 1300 zł netto
miks (chrobotek, mech poduszkowy i płaski) od 1750 zł netto
trawy, rośliny stabilizowane od 1900 zł netto
mech poduszkowy premium, rośliny stabilizowane od 2000 zł netto

FAQ

W zależności od wielkości i stopnia skomplikowania zamawianego produktu czas realizacji wynosi od 2-6 tygodni. Zwykle to około 20 dni.

Nie, ściany zielone nie wymagają pielęgnacji ani też nawadniania. Po prostu są bezobsługowe. Minimalne wymagania to odpowiednia wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Ściany zielone można poddać niewielkiej kosmetyce poprzez odkurzanie sprężonym powietrzem o bardzo słabym natężeniu. Dopuszczalna jest również kosmetyka przy użyciu dedykowanych preparatów.